Kluczowy dostawca narzędzi. Pomożemy Ci wybrać specjalistyczne narzędzia warsztatowe i przemysłowe. Zobacz nasz sklep narzedziowy24.eu

Narzędzia marki YATO to od wielu lat doskonałe połączenie jakości oraz ceny.

To właśnie te wyżej wymienione cechy sprawiają, że narzędzia YATO, są od wielu już lat chętnie wybierane przez profesjonalistów i majsterkowiczów na całym świecie. Produkty marki YATO znajdą szerokie zastosowanie szczególnie we wszelkiego rodzaju serwisach motoryzacyjnych, czy też budownictwie. Co ciekawe marka ta oferuje również narzędzia dla ogrodników, dzięki czemu sprostać może także wszelkim pracom ogrodowym. Narzędzia ręczne YATO, ale także i pneumatyczne są z sukcesem wykorzystywane w wielu sektorach gospodarki i przemysłu.

Produkty YATO charakteryzują się bardzo ciekawym, nowoczesnym wzornictwem. 10 000 wyrobów dostępnych w ofercie umieszczonych zostało pod postacią siedmiu marek własnych. 28 lat doświadczenia, innowacyjne podejście, wytrzymałość produktów gwarantuje zadowolenie klientów w ponad 100 krajach świata, gdzie wyroby te stale utrzymują wysoki poziom satysfakcji klientów

Polecane produkty YATO

Jak pisaliśmy wcześniej narzędzia YATO są odpowiedzią na zapotrzebowanie w wielu pracach. Do najbardziej popularnych produktów tej marki zaliczyć można z pewnością chociażby zestaw narzędziowy XXL. Ten zestaw to ponad 200 sztuk narzędzi zapakowanych w wytrzymałą i estetyczną walizkę. Z pewnością ze względu na ilość wyrobów jakie posiada taki duży zestaw narzędzi w walizce każdy majsterkowicz znajdzie tutaj coś dla siebie.

zestaw narzędziowy XXL YT-38841
Na zdjęciu: zestaw narzędziowy 216-sztuk XXL (YT-38841)

Katalog narzędzi YATO – co w nim znajdziesz?

Oczywistym jest, że bardzo dobrą praktyką jest to, aby przed dokonaniem zakupu danego narzędzia najpierw zapoznać się z jego charakterystyką i właściwościami. Czasami może się bowiem okazać, że pomyliliśmy się dobierając początkowo jakieś narzędzie czy też produkt. W tym celu bardzo pomocny okaże się z pewnością katalog narzędzi YATO, w którym znajdziemy nie tylko cały dostępne asortyment jaki jest w sprzedaży, lecz także i opisy narzędzi YATO, które na pewno pomogą rozwiać wszelkie techniczne wątpliwości.

katalog YATO 2020
Na zdjęciu: okładka katalogu narzędzi YATO

Gdzie kupić narzędzia YATO

Ten japoński producent narzędzi posiada rozbudowaną sieć dealerską. Dodatkowo ich opisane wcześniej zalety oraz popularność sprawiają, że to gdzie kupić narzędzia YATO nie powinno stwarzać problemu. Najbardziej naturalnym miejscem będzie rzecz jasna jakiś renomowany sklep z narzędziami YATO.

Sprawdź katalog narzędzi Yato -> tutaj

Ocena
[Razem: 0 srednio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *