ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi

Pierwsza strona katalogu

Beta - katalog pdf producenta narzędzi 2022

Opis katalogu

Dostępność:

Narzędzia producenta Beta kupisz na:

Katalogi pozostałych producentów:

Narzędzia Beta

Beta, a bardziej precyzyjnie, Beta Utensili to włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości narzędzi ręcznych oraz innych elementów wyposażenia warsztatu. Firma została założona w 1923 roku, a dzisiaj jest jednym z najbardziej znanych producentów narzędzi na świecie. Jest to producent wszechstronny, kompleksowo zaspokajający potrzeby profesjonalistów z różnych branż, czego dowodzą obszerne katalogi Beta.

Dostępne narzędzia Beta

Obecnie katalogi pdf narzędzi Beta zawierają zarówno podstawowe elementy wyposażenia, jak młotki, klucze i szczypce, jak i specjalistyczne, jak narzędzia izolacyjne, sprzęt hydrauliczny, czy elektrotechniczny. Katalogi Beta obejmują narzędzia ręczne, w tym egzemplarze nieiskrzące, a także sprzęt akumulatorowy, i pneumatyczny. Dzisiaj narzędzia Beta to pełen asortyment sprzętu niezbędnego do wykonywania niemal każdego specjalistycznego zadania warsztatowego.

Darmowy katalog pdf z odzieżą roboczą

Udostępniony na tej podstronie darmowy katalog pdf to nie tylko narzędzia Beta, ale też liczne produkty z innych kategorii. Na uwagę zasługuje między innymi odzież robocza tej marki. Liczne kurtki i spodnie Beta to ubiór wytrzymały i komfortowy. Podobnie jak obuwie robocze oferowane przez włoskiego producenta.

Katalog online z wyposażeniem warsztatu

Beta produkuje również liczne elementy wyposażenia warsztatu w zakresie transportu i przechowywania. Katalogi Beta, w tym także powyższy katalog online, zawierają między innymi ręczne wózki widłowe, skrzynki na narzędzia oraz pełnowymiarowe systemy mebli. Oferowane systemy zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników warsztatów, odpowiadając na ich najważniejsze potrzeby i specyfikę pracy.

 

Katalog Beta to wymienione powyżej produkty, ale też wiele innych propozycji, z którymi warto się zapoznać. Uzupełnienie asortymentu stanowią między innymi preparaty chemiczne i akcesoria.

Internetowy sklep z narzędziami narzedziowy24.eu – kluczowy dostawca narzędzi dla przemysłu.

Zespół narzedziowy24.eu