ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi

Pierwsza strona katalogu

Wyposazenie-warsztatow-Cromwell-katalogi

Opis katalogu

1 sierpnia 1970 roku przy Wilberforce Road, Leicester w Wielkiej Brytanii powstała firma Cromwell. Jej założycielowi, którym był Michael Gregory od początku przyświecała idea stworzenia marki, która cieszyć się będzie zaufaniem i uznaniem klientów na całym świecie.

Dziś śmiało można powiedzieć, że cel ten udało się w pełni osiągnąć, czego dowodem są tysiące zadowolonych klientów darzących zaufaniem narzedzia Cromwell. Sam producent stał się tym samym wiodącym przedstawicielem wśród dostawców narzędzi do utrzymania ruchu oraz przemysłu. Produkty tej firmy odznaczają się wysoką jakością wraz z zachowaniem wysokich standardów produkcji. 

Wśród szczególnie pożądanego przez klientów asortymentu można wyróżnić chociażby narzędzia Kennedy. Należy jednak zaznaczyć, że w oferta asortymentowa tego producenta jest niezwykle bogata, dzięki czemu obejmuje wszystkie obszary działalności przemysłowej.

Znajdziemy tu więc nie tylko piły, klucze, zaciski czy też materiały ścierne lecz także i artykuły biurowe czy też artykuły bhp.

Dostępność:

Produkty producenta Cromwell kupisz na:

Katalogi pozostałych producentów: