ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi
Blog

Narzędzia budowlane – rodzaje

Narzędzia budowlane

Narzędzia są niezbędnym elementem każdych prac budowlanych. Bez nich specjaliści i fachowcy z branży budowlanej nie byliby w stanie wykonywać swoich prac w tak precyzyjny i sprawny, a zarazem jednocześnie szybki sposób.

Wytrzymałość i odporność na zużycie

Narzędzia budowlane ze względu na dużą częstotliwość ich używania powinny być wytrzymałe, odporne na urazy mechaniczne, a także odporne na szybkie zużycie. Praca budowlańca nie należy do łatwych,ale dzięki specjalistycznym narzędziom jest na pewno łatwiejsza i przyjemniejsza. Także warto zainwestować w narzędzia dobrej jakości, a wyznacznikiem nie powinna być tylko i wyłącznie cena.

Przydatne narzędzia budowlane

Sklep posiada naprawdę wiele różnego rodzaju narzędzi, które będą przydatne na różnych etapach wykonywania prac. To jakie ostatecznie kupimy zależy od naszych potrzeb. Wśród narzędzi budowlanych w ofercie sklepu znajdziemy:
*narzędzia pneumatyczne (różnego rodzaju klucze, młotki, smarownice, szlifierki, wiertarki, wkrętarki)
*narzędzia dynamometryczne (grzechotki, klucze, mierniki i wzmacniacze momentu, pokrętła, wkrętaki)
*narzędzia ścierne i tnące (ściernice, arkusze, rolki, krążki, tarcze ścierne i trące oraz inne materiały ścierne, jak na przykład kostki i gąbki szlifierskie)
*narzędzia skrawające (frezy, głowice i korpusy frezarskie, gwintowniki, narzynki i pokrętła, narzędzia do gratowania, noże tokarskie, otwornice, płytki wieloostrzowe,wygniataki oraz wiertła

Powyższe wskazuje, że wybór jest naprawdę szeroki.