ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi
BahcoNarzędzia ręczne

Narzędzia nieiskrzące – katalog 2020 pdf producenta Bahco

Pierwsza strona katalogu

Narzędzia nieiskrzące - katalog 2020 pdf producenta Bahco

Opis katalogu

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.

Dostępność:

Narzędzia producenta Bahco kupisz na:

Katalogi pozostałych producentów:

Narzędzia Bahco

Powyższy darmowy katalog pdf zawiera narzędzia Bahco. Jest to szwedzka firma z długą historią, sięgającą roku 1886. Marka Bahco stanowi część koncernu SNA Europe – jednego z wiodących dostawców narzędzi na świecie. Sprawdź katalog online narzędzi Bahco, w którym znajdziesz liczne elementy niezbędne w profesjonalnym warsztacie, ale też w użytku amatorskim.

Nieiskrzące narzędzia Bahco

Oferta marki Bahco to narzędzia nieiskrzące z różnych kategorii produktowych. Użytkowanie klasycznych narzędzi generuje ryzyko powstawania iskier. Zatem narzędzia Bahco są przeznaczone do stosowania wszędzie tam, gdzie zjawisko to byłoby zbyt ryzykowne, na przykład z powodu utrzymywania się w powietrzu gazów wybuchowych. Katalogi Bahco zawierają narzędzia ręczne wykonane z takich materiałów, jak aluminium, brąz, miedź, czy beryl.

Narzędzia w katalogu Bahco

Katalogi pdf narzędzi Bahco to zbiór produktów z wielu kategorii. Producent tworzy między innymi liczne klucze warsztatowe o zróżnicowanych rozmiarach. W ofercie znajdują się też między innymi wkrętaki, szczypce i młotki. Powyższy katalog online zawiera również nasadki w kilku rozmiarach oraz inne akcesoria. Odrębne kategorie stanowią narzędzia udarowe oraz budowalne.

Bezpieczeństwo w pracy z narzędziami nieiskrzącymi

Wszystkie katalogi Bahco zawierają wyłącznie narzędzia nieiskrzące. Należy przy tym pamiętać, że w żadnym wypadku narzędzia z materiałów zapobiegających powstawaniu iskier nie mogą być jedynym środkiem zapobiegawczym w przestrzeni zagrożonej pożarem lub wybuchem. Ponadto trzeba mieć na uwadze, że narzędzia Bahco zachowują swoje właściwości jedynie pod warunkiem zachowania ich czystości oraz braku uszkodzeń powierzchni. Ważne jest także, że narzędzia nieiskrzące wykazują nieco mniejszą trwałość, przez co należy regularnie kontrolować ich stan techniczny.

Jednocześnie należy podkreślić, że Bahco oferuje atestowane narzędzia wysokiej klasy, wyróżniające się relatywnie wysoką trwałością i niezawodnością w różnych warunkach. Wynika to z zastosowania najlepszych materiałów konstrukcyjnych oraz nowoczesnych technologii produkcyjnych.

Internetowy sklep z narzędziami narzedziowy24.eu – kluczowy dostawca narzędzi dla przemysłu.

Zespół narzedziowy24.eu