ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi
Blog

Narzędzia optyczne Eschenbach

Profesjonalne lupy, które robią różnicę!

Eschenbach Optik to przedsiębiorstwo, które swe początki datuje na 1913 r. Ten niemiecki producent, rodem z Norymbergi, już od ponad 100 lat wspiera użytkowników prywatnych, jak i globalne firmy w profesjonalne narzędzia optyczne. Do ich flagowych produktów należą lupy ręczne, które służą pomocą wszędzie tam, gdzie ludzki wzrok jest niewystarczający.

Szeroki wybór narzędzi optycznych

Bardzo popularna wśród produktów oferowanych przez markę Eschenbach jest linia Mobilux LED. Jest to seria podświetlanych lup, które dzięki wykorzystaniu światła LED, asferycznych, lekkich soczewek PXM® oraz powłoki Ceratec®, którą są pokryte, odznaczają się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia. Sprawia to, że wspomniane lupy są wydajne, doskonale sprawdzają się w przypadku osób słabowidzących i niedowidzących, pomagając im w codziennym funkcjonowaniu. Z kolei w ramach zastosowań przemysłowych, służą pomocą wszędzie tam, gdzie wymagane jest dokładna, precyzyjna praca. Mnogość wykorzystania produktów linii Mobilux LED jest niezwykle szeroka i do ich odbiorców zaliczymy: filatelistów, zegarmistrzów, złotników, pracowników linii produkcyjnych, mechaników, drukarzy itp.

Lupa podświetlana Mobilux

Wyróżniamy kilka rodzajów lup Mobilux LED Eschenbach:

Specyficzne rodzaje lup

Do najbardziej precyzyjnych prac, które wymagają uwolnienia dłoni, używane są drobne lupy zegarmistrzowskie. Są to lupy w oprawie z tworzywa sztucznego, z otworem umożliwiającym dostęp powietrza o zróżnicowanej średnicy i powiększeniu. Doskonała relacja ceny do jakości sprawia, że jest to seria produktowa bardzo często wybierana przez odbiorców indywidualnych, dla których zakup wspomnianej lupy to inwestycja na długie lata.

Lupy zegarmistrzowskie Eschenbach

Lupy zegarmistrzowskie Eschenbach to:

Popularnym produktem marki Eschenbach, który znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, jest również lupa w kształcie okularów MaxDetail. Jest to specyficzny rodzaj lupy, który na pierwszy rzut oka jest tak naprawdę parą okularów. Jednakże nie takich zwyczajnych! Osadzone na głowie okulary pozwalają na precyzyjną obserwację danego obiektu, nie używając przy tym rąk. Jest to opcja bardzo często wybierana przez stomatologów. Zastosowanie soczewek zapewniający 2-krotne powiększenie sprawia, że są idealne dla każdej aktywności zbliżeniowej, w której pomocny jest powiększony obraz.

lupa w kształcie okularów MaxDetail