ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi
Blog

Suwmiarka noniuszowa 150mm 530-104 MITUTOYO – japońska precyzja pomiarowa

Każdy kto ma do czynienia z branżą narzędziową, a w szczególności z narzędziami pomiarowymi, wie jak niezwykle istotnym elementem jest dokładność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do oferty wysokiej jakości, japońskie suwmiarki noniuszowe marki MITUTOYO. Jest to podstawowo, bazowy model, który wydaje się być niezbędnym narzędziem dla każdego, kto ceni sobie dokładność pracy, jakość i pewność pomiarową. Za czytelność odpowiada skala główna i noniusza matowo chromowana, pozwala to na wyraźniejsze oznaczenie podziałki i łatwiejszy odczyt dla operatora. Zakres pomiarowy wynosi 150mm/6” co pozwalana na pomiar zarówno metryczny, jak i calowy. Błąd graniczny dopuszczalny E to zaledwie ±0,05 mm. Model ten posiada głębokościomierz płaski. Masa to jedyne 143g co pozwala na wygodne użytkowanie oraz przenoszenie/przechowywanie. Towar dostarczany jest w oryginalnym pudełku kartonowym z logiem producenta oraz etui wykonanym z tworzywa sztucznego. Każda suwmiarka wyprodukowana przez Mitutoyo posiada unikalny nr produkcyjny, który jest przypisany do danego sprzętu. Ponadto posiada on certyfikat kalibracji (producenta), który znajduje się w każdym z opakowań dostarczanych do klienta

Pełne wymiary suwmiarki: 530-104 MITUTOYO

  • L: 229 mm
  • a: 40 mm
  • b: 21 mm
  • c: 17 mm
  • d: 16 mm

Analogowa suwmiarka Mitutoyo to japońska, ceniona marka, która zdobyła uznanie wśród użytkowników poprzez niezawodne, dokładne pomiary, adekwatną cenę względem jakości, wysoką kulturę pracy, trwałość. Prostota działania oraz gwarantowana precyzja to dwie podstawowe cechy, dzięki którym suwmiarka 530-104 jest niezwykle chętnie kupowanym analogowym narzędziem pomiarowym niezbędnym w wielu branżach, które wymagają szybkiego pomiaru z dużą dokładnością. Wśród odbiorców tego modelu znajdziemy przedstawicieli branży: lotniczej, militarnej, automotive, hutniczej, budowlanej, przemysłowej i wielu innych, które zdecydowały się na zainwestowanie w jakość, która wpływa na efekty pracy każdej solidnie działającej firmy.

Warto zatem zaufać firmie Mitutoyo założonej w 1934 r., która obecnie jest światowym liderem produktów i usług metrologicznych. Na rynku polskim Mitutoyo oficjalnie funkcjonuje od 2002r. wpierając dynamicznie rozwijający się przez ostatnie 20 lat polski przemysł. Zatem warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia fachowców, którzy dostarczają nam narzędzia pomiarowe najwyższej jakości. Mitutoyo to gwarant najwyższych standardów w metrologii, ergonomii, wydajności i zarządzaniu jakością. Nie wahaj się, postaw na Mitutoyo!

NARZĘDZIA MITUTOYO YOUTUBE