ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi
BahcoNarzędzia budowlaneNarzędzia ręczne

Szczypce nastawne – katalog pdf producenta Bahco

Pierwsza strona katalogu

Szczypce nastawne - katalog pdf producenta Bahco

Opis katalogu

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.

Dostępność:

Narzędzia producenta Bahco kupisz na:

Katalogi pozostałych producentów:

Narzędzia Bahco

Oferta Bahco to rozmaite narzędzia ręczne do prostych i specjalistycznych zadań. Powyższy katalog online zawiera szczypce nastawne, czyli flagowe narzędzia Bahco. Tworzą one obszerną kategorię, w której znaleźć można różnego typu modele, w tym szczypce z rozszerzonym rozstawem szczęk, izolowane, chromowane, jak i z rękojeściami PCV.

Bahco, czyli wszechstronny producent narzędzi

Historia Bahco zaczyna się już w 1886 roku, kiedy firma została założona przez Johana Pettera Johanssona, szwedzkiego wynalazcę i przemysłowca. Johansson wynalazł klucz nastawny, który stał się podstawą oferty firmy. Dzisiaj marka należy do SNA Europe – światowego potentata branżowego. Bahco oferuje szeroką gamę narzędzi ręcznych. Katalogi Bahco zawierają szeroki wybór kluczy, szczypiec, pił i narzędzi do cięcia.

Katalogi Bahco – szczypce nastawne to podstawa

Szczypce nastawne, czasami nazywane „kluczami nastawnymi”, to rodzaj narzędzi ręcznych, używanych do chwytania, trzymania, obracania i skręcania różnych przedmiotów, takich jak nakrętki, śruby, rury i inne elementy o różnych rozmiarach. Sprzęt ten cechuje się ponadprzeciętnie dużym rozstawem. Jeśli chodzi o narzędzia Bahco, dochodzi on nawet do 35 stopni. Cechą charakterystyczną szczypiec nastawnych jest to, że ich szczęki można regulować, co pozwala na dostosowanie narzędzia do przedmiotów o różnych rozmiarach.

Co wyróżnia narzędzia Bahco

Katalogi pdf narzędzi marki Bahco zawierają liczne szczypce nastawne, różnego typu. Niemniej wszystkie narzędzia tej marki wyróżnia wykonanie z wytrzymałych materiałów. Ponadto powyższy darmowy katalog pdf zawiera sprzęt bardzo funkcjonalny, ponieważ producent kładzie duży nacisk na wygodę użytkowania jego produktów. Zamieszczony na tej podstronie katalog online jest dostępny za darmo. Zawiera zestawienie szczypiec nastawnych oferowanych przez Bahco wraz z ich opisami i wyszczególnieniem najważniejszych parametrów.