ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi
Blog

Zestawy narzędzi dobrym pomysłem na prezent!

Poszukując idealnego prezentu dla majsterkowicza, często zastanawiamy się co kupić. Tymczasem dobrym rozwiązaniem mogą być na przykład zestawy narzędzi. Ich ogromną zaleta jest to, że w jednej walizce umieszczone jest wszystko to, czego potrzeba do efektywnej pracy. Przedstawiamy kilka naszych typów.

179 elementów za 179 złotych!

Pierwsza propozycją na prezent dla majsterkowicza, może być 179-elementowy zestaw, umieszczony w solidnej walizce.

W środku znajdują się szczypce, nasadki, klucze imbusowe, śrubokręt a nawet latarka. Dużym atutem opisywanego zestawu narzędzi jest oczywiście cena 179 złotych. Warto też podkreślić, że wszystkie narzędzia wykonane zostały z wytrzymałej stali, co nie zawsze niestety się zdarza w tej półce cenowej. Może być zatem to ciekawa propozycja, dla każdego, kto chce obdarować bliskiego, lub po prostu poszukuje czegoś na uzupełnienie warsztatowych braków.

Zestawy narzędzi od Yato

Całkiem niezłym prezentem dla majsterkowicza mogą być również zestawy marki Yato. Jako przykład podać tu możemy chociażby zestaw XXL Yato, w którym znajduje się wszystko to co jest niezbędne w pracach garażowych. W walizce umieszczone są więc zarówno klucze płasko – oczkowe, nasadki i wiele innych.