ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi
Blog

GEDORE RED – zestaw kluczy nasadowych dla miłośników majsterkowania!

Dzisiaj coś dla wszystkich tych, którzy potrzebują solidnego zestawu nasadek wraz z wieloma najpopularniejszymi akcesoriami. Zestaw GEDORE RED to aż 172 elementy przydatne w trakcie codziennej pracy! Czym się wyróżnia i jakie są jego zalety?

Zestaw kluczy nasadowych – charakterystyka

Zestaw 3300058 GEDORE RED to klucze nasadowe 1/2″ + 3/8″ + 1/4″, dające szerokie spektrum  przydatnych elementów narzędzi ręcznych do prac mechanicznych. Produkt renomowanej niemieckiej marki GEDORE gwarantuje długą żywotność i wysoką jakość wszystkich elementów.

Zestaw grzechotek GEDORE RED oferuje szeroki wybór różnych końcówek i gniazd. Dzięki inteligentnemu połączeniu zestawu narzędzi ze wszystkimi popularnymi profilami i rozmiarami kluczy nasadowych oraz innymi, licznymi akcesoriami, Twoja praca stanie się przyjemna i udana.

Dostarczane przez niemieckiego producenta GEDORE nasadki oferują pewne mocowanie nakrętki i gwarantują wysoką jakość wykonania. Ponadto są precyzyjnie uzębione, w celu uzyskania najmniejszego możliwego kąta obrotu wstecznego. Aby nic się nie zgubiło, a wszystkie dołączone narzędzia były zawsze pod ręką i praktycznie uporządkowane, prezentowany zestaw nasadek GEDORE RED jest dostarczany w precyzyjnie wykonanej, czarno-czerwonej obudowie z tworzywa sztucznego.

Zalety zestawu GEDORE 3300058

Zestaw nasadek 3300058 GEDORE RED jest idealny do kontrolowanego i ręcznego odkręcania i dokręcania śrub, nakrętek oraz świec zapłonowych. Jego najważniejsze zalety to:

  • uporządkowane, bogate wyposażenie, który doskonale nada się do wszechstronnego zastosowania wszędzie tam, gdzie dobre narzędzia to podstawa działania,
  • łatwiejsze dokręcanie dzięki grzechotkom dwukierunkowym 2-komponentowym z wbudowanym mechanizmem obrotu w prawo i w lewo,
  • grzechotka zaprojektowana z myślą o trwałym, delikatnym przenoszeniu siły z kątem powtarzania od 5° dzięki 72 zębom,
  • możliwość połączenia z adapterem do wszystkich bitów i narzędziami z zewnętrznym sześciokątem 1/4″,
  • wytrzymała, dobrze spasowana walizka z tworzywa sztucznego z metalowymi zawiasami i metalowym zamkiem,
  • wysoka jakość wykonania – dzięki zastosowaniu stali chromo-wanadowej, matowo-satynowej chromowanej,
  • dobry stosunek jakości do ceny.
zestaw kluczy nasadowych 3300058 GEDORE RED

Bez wątpienia zestaw nasadek 3300058 GEDORE RED jest idealny dla tych użytkowników, którzy cenią jakość i wydajność pracy oraz są w stanie zainwestować w pracę w komfortowych warunkach. Oferowany zestaw to również świetny pomysł na prezent dla każdego zapalonego majsterkowicza!