ZOBACZ NASZ SKLEP ONLINE Narzędziowy24 - czołowy dostawca narzędzi
Blog

Klucze dynamometryczne mechaniczne klikowe Bahco – precyzyjne dokręcanie każdego dnia

Klucze dynamometryczne mechaniczne klikowe Bahco – precyzyjne dokręcanie każdego dnia


Seria profesjonalnych kluczy dynamometrycznych mechanicznych marki Bahco to niezbędne narzędzia dla każdego mechanika, konstruktora czy też montera, który potrzebuje dokręcać elementy złączne z określonym momentem. Przy odpowiednim doborze z szerokiej gamy produktów Bahco, można precyzyjnie wykonywać prace związane z dokręcaniem śrub i nakrętek. Dlaczego warto sięgnąć po klucze dynamometryczne mechaniczne klikowe od tego producenta?


Ponad 100 tys. cykli z zachowaniem dokładności


Wspomniane klucze zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać ponad 100 tysięcy cykli użytkowania, przy zachowaniu pełnej dokładności pomiaru momentu obrotowego. Możesz więc być pewien, że klucze dynamometryczne Bahco będą Ci służyć przez wiele lat, bez utraty swoich właściwości.


Zakres pracy: 12-400 Nm


Klucze dynamometryczne mechaniczne Bahco posiadają szeroki zakres pracy: od 12 do 400 Nm. Sprawia to, że są idealnym narzędziem do różnych zastosowań. Tego typu narzędzie poradzi sobie bez problemu zarówno ze śrubami o mniejszych, jak i większych wymaganych momentach obrotowych. Ponadto możesz wybrać kilka chwytów, w zależności od potrzeb: 1/2”; 3/4” i 3/8”.


Dokładność ±3% odczytu


Dokładność wspomnianych kluczy wynosi ±3% odczytu, co przewyższa normy ISO6789-1:2017. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dokręcasz śruby zgodnie z wymaganiami producenta i unikasz przekręcenia, co może prowadzić do uszkodzenia elementów podczas pracy.


Mechanizm klikowy sygnalizujący osiągnięcie momentu


Opisywane klucze Bahco wyposażone zostały w mechanizm klikowy, który sygnalizuje osiągnięcie właściwego momentu obrotowego poprzez ugięcie i dźwięk. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, czy dokręciłeś śrubę wystarczająco mocno. Klucz sam Ci to pokaże! Jest to bardzo wygodne i sprawdzone rozwiązanie, które ułatwia codzienną pracę każdego operatora.


Jaki klucz wybrać?


Modele kluczy dynamometrycznych mechanicznych klikowych, które możesz zakupić do swojej firmy, to:

Warto zainwestować w sprawdzone, dokładne i wygodne w codziennej pracy narzędzie dynamometryczne oferowane przez Bahco! Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Internetowy sklep z narzędziami narzedziowy24.eu – kluczowy dostawca narzędzi dla przemysłu.

Zespół narzedziowy24.eu